Direct beschikbaar;
direct productief!

Full supplier
in operations!

Oplossingen voor
personele uitdagingen
vanuit oprechte interesse.

De medewerker
die past:
zowel flexibel als vast!

Werkzoekenden
Opdrachtgevers

Ons team

Wij hebben een klein maar hecht team om onze klanten te ondersteunen. Iedere opdrachtgever heeft een eigen accountmanager die ook de gedetacheerde medewerkers begeleidt. Met onze praktische insteek streven we naar een optimale service door snel de beste mensen te kunnen leveren. Gewoon meteen de juiste kandidaat leveren voor een snel resultaat. Wij kennen onze opdrachtgevers én onze kandidaten en zullen nooit iemand voorstellen die we niet kennen!

Ton van Bladeren

Senior Accountmanager 
Hypotheken & Financieringen
T:06-49 06 35 55
E:ton.van.bladeren@novadia.nl

Sander den Boer

Accountmanager Schade & Inkomen

T:06-55 72 41 00
E:sander.den.boer@novadia.nl

Philip Buskop

Senior Accountmanager Pensioen & Leven
T:06-19 79 06 79
E:philip.buskop@novadia.nl

Petra de Jong

Accountmanager Schade & Inkomen
T:06-51 55 49 17
E:petra.de.jong@novadia.nl

Roland Poot

Recruitment consultant
T:06-19 49 77 66
E:roland.poot@novadia.nl

Jos Preusting

Directeur

 

T:06-53 95 92 18
E:jos.preusting@novadia.nl

Oskar Slaterus

Senior Recruiter

 

T:06-47 51 06 05
E:oskar.slaterus@novadia.nl

Hans van Hoeckel

Directeur Operations

T:06-47 90 19 06 
E:hans.van.hoeckel@novadia.nl

Kim van Zandbrink-Sanders

Office Manager 

T:035-303 17 60
E:kim.sanders@novadia.nl

Contact
Nova Dia
Oude Utrechtseweg 30
3743 KN  Baarn
 
035 3031 760
info@novadia.nl

 

© NOVA DIA 2017  |  Sitemap  |  Verzekering vacatures per RSS