Vacatures

in de financiële dienstverlening

Vind jouw droombaan in 7 vacatures

Klantexpert Pensioen

MBO

Regio Utrecht

2700,- / 3000,-

Wil jij klanten écht verder helpen en je ontwikkelen binnen het pensioendomein? Als Klantexpert Pensioen combineer je klantcontact, administratieve precisie en inlevingsvermogen. Jij zorgt dat iedere klant snel, duidelijk en vriendelijk geholpen wordt. Of het nu gaat om een pensioenuitkering, wijziging of persoonlijk adviesmoment.

Junior CDD Analist

HBO, WO

Utrecht

3000,- / 3500,-

Wil jij bijdragen aan een veilige financiële sector en jezelf ontwikkelen tot specialist in FEC-onderzoek? Als Junior FEC Analist Private Clients start je in een intensieve opleidingsklas waar je theorie, praktijk en coaching combineert.

Schadebehandelaar (MKB en Particulier)

HBO

Rosmalen

4200,-

Help eigenaren van unieke panden wanneer ze je nodig hebben: jij beoordeelt, coördineert en regelt schades met oog voor klant en behoud van waarde. Je werkt in een team dat specialismen combineert en waar jouw oordeel telt.

Medior Hypotheekacceptant Woninghypotheken

MBO, HBO

Omgeving Utrecht

Ben jij een hypotheekacceptant die verder kijkt dan het dossier? Zoek je een rol met inhoud, verantwoordelijkheid en flexibiliteit, waar je echt kunt meedenken en verbeteren? Dan is dit jouw volgende stap.

Regio Adviseur Verzekeringen

HBO

Rosmalen

4500,- / 5200,-

Wil jij advies leveren dat écht bijdraagt aan het behoud van monumentale panden? Als regio adviseur bouw je relaties uit, adviseer je over specifieke dekkingen en draag je direct bij aan het beschermen van cultureel erfgoed. Als Regioadviseur ben jij het vaste aanspreekpunt voor een diverse klantenportefeuille. Je adviseert en bemiddelt in verzekeringen, onderhoudt bestaande relaties en bouwt actief aan nieuwe samenwerkingen. Met jouw persoonlijke aanpak en oog voor detail weet je precies wat jouw klanten nodig hebben van advies tot complete ontzorging.

Starter Verzekeringen, Hypotheken & Pensioenen

MBO, HBO

Randstad

2900,-

Ben jij leergierig, enthousiast en geinteresseerd in de wereld van hypotheken, verzekeringen en pensioenen? Zelfs als jouw droombaan nog niet op tafel ligt, ben je bereid de mouwen op te stropen, meters te maken en binnen zes maanden je Wft’s te halen. Bij Novadia verwachten we de komende maanden veel vraag naar jonge professionals. Daarom gaan we graag alvast met jou in gesprek over je dromen, ambities en de mogelijkheden in de financiële dienstverlening.

Starter Hypotheekacceptant

Amersfoort en Utrecht

2750,-

Ben jij klaar om de vastgoedwereld in te duiken en de toekomst van hypotheken te bepalen?

Onze opdrachtgevers in de financiële dienstverlening

nationale nederlanden
degoudse
unigarant
pggm
aon
vvaa
rabobank
florius
caautofinance
asr
allianz direct
vivat
unive
abnamro
achmea

Interesse? We helpen je graag verder

Bel of mail ons met al jouw vragen. We staan voor je klaar en helpen je graag verder.